Banaanijäätis
http://kokkama.blogspot.com/2012/03/maailma-koige-lihtsam-magustoit-uldse.html
Kui ma kogemata tavalise köögikapi mingil kummalisel põhjusel sügavkülmaga segamini ajasin, siis see magustoit polnud mul veel plaaniski – tänud aga hajameelsusele.
Lihtsusel ei ole piire, seda tõestab seesama ülimõnus magustoit – no tõesti kõige kiirem asi üldse ja ainult 1 komponent. Lõpptulemisena valmib aga parajalt vahune, kreemjas ja veidike jahutav (justkui) banaanijäätis. Retsept on piinlikult lühike, eriti just komponentide osa, aga mis parata – lihtsate asjadega nii tundub olevadki:)
