Kanapuljong
http://davahtaresidence.blogspot.com/2015/04/kanapuljongist.html
tulnud mõte teha daamidega retropidu. minu peale jäi kanapuljongi keetmine. kui puljong, siis puljong sajaga. ise ju ei oska, vaatasin, mis interneedus pakub;) ja hakkas nii minema et oh-ho-ho
-hoo. JO jällegi.
kanapuljong
kaks kanakintsu
paar küünt küüslauku, puruks vajutatuna
paar sellerivart
paar peenemat porrut
2 keskmist sibulat
2 keskmist porgandit
3 loorberilehte
rosmariini, paar vart
peotäis tüümiani
5 tera pipart
pott et vett täis saaks
mina tegin nii, et lasin kana keema ja vahul tekkida, siis valasin kõik minema ja pesin kana puhtaks. ja siis panin uuesti külma veega keema, uhtsin pott kõik ülejäänud asjad, ja lasin u 3 tundi keeda. las jahtub ja siis kurna. ja siis tee, mis vaja, edasi;)
