Kirsi-valgešokolaadi blondie
Seekordseks põhjuseks küpsetada oli Marju järjekordne toidufotokoolitus, kus osales 15 inimest. Kuna hädasti (tõesti!):):):) oli vaja see valge šokolaadi-kirsikook (originaalis küll muude marjadega, aga minu arvates sobivad siia perfektselt kirsid v vaarikad) ära proovida, siis läksin jälle riski peale välja nagu eelmisel koolitusel rukki-brownie‘gagi ja tegin nii oluliseks ürituseks (ja niiiiiii olulistele inimestele) koogi, mida küpsetasin esimest korda. Igaks juhuks tegin muidugi koogi eelmisel õhtul valmis, et siis hommikul uus teha, kui see retsept ikkagi ei tööta nii hästi kui peaks, aga õnneks sain hommikul keskenduda suitsukala-täidisega rukkiprofikate tegemisele, mis ka koolitusel osalejatele suupisteteks ja koolitajale modelliks läksid:) Niiet ilusa pildi eest veelkord aitäh Marjule:)
