Kamahouse’i türgi oad
http://davahtaresidence.blogspot.com/2013/02/ei-iial-unune.html
jõulupidu oli meil sel aastal Kamahouse‘s. Kamahouse tundus mulle juba enne tore & mulle meeldib fb-s lugeda ka Kaire kirjutet nö “taustalugusid”. aga vot need oad, mida me seal sõime, need ei andnud mulle asu. ei anna siiani, mitu korda olen ise kodus järgi teinud. iseasi, kas see nüüd just see on, aga _peaaegu_ sama hea sai küll…;)
- 1 pakk sügavkülmutet türgi ube
- 1 pakk toorsuitsupeekonit, tükeldatuna
- parmesani
- soola-pipart
aja vesi keema, lisa oad, keeda mõni minut, ole ettevaatlik, et “üle” ei keeks, kellele neid lödisid ube vaja on, eksole. samal ajal aja kuumaks pann, prae peekon krõbedaks. kurna oad, prae kiirelt üle. maitsesta soola ja pipraga. viska kaussi ja riivi peale parmesani. kui oleks oad külmas, teeks kohe uuesti. teeme ilmselt veel.