Kana tamarindikastmes
tamarindikaste on lihtsalt nii hea. see konkreetne kana sai tehtud sedasi:
- 400 gr kanafileed tükkidena
- u 6 vart värsket sidrunheina, nende valget osa, peenekshakitult
- õli, praadimiseks
- u 3 spl tärklist, paneerimiseks
kaste
- 3 küünt küüslauku, hakitult
- 2 spl tamarindikastet
- 3 spl austrikastet/selle puudumisel sojakastet
- 1 spl suhkrut
- vett
tükelda kana, viiluta sidrunhein, sega kokku, pane külma maitsestuma, paariks tunniks, sobib ka üleöö. enne praadimist tõsta kanatükid mõneks ajaks toatemperatuurile. kuumuta pann ja õli, paneeri kanatükid tärklisesegus, prae kiirelt krõbedaks, tõsta kõrvale. jälgi, et ka kogu sidrunhein saaks ka pannile, prae see ka läbi, annab hiljem hea maitse. samale pannile pane pisut õli juurde, prae küüslauk läbi, lisa tamarindikaste ja austrikaste, timmi maitsed paika – eriti just magusa-hapu vahekord. kui kaste väga kokku keeb, lisa juurde vett. ära kastet üle 5 minuti kuumuta. vala soust kanatükkidele ja serveeri. ilusam saab siis, kui hakitud rohelist sibulat peale sipsutada;)
