Triibulised piparkoogid

sel aastal tuli mulle kuidagi hoog peale selle taignateoga. hoog läks ära u 10. kilo pealt, sh osa sellest oli ka gluteenivaba, mis teeb kokku kõikide aegade rekordi (aga ma olen ise söönud umbes 10 kooki, mis on ka tubli muidugi). aga siis triibulised. lapsepõlves sai tehtud, nüüd tegime ka. sellised toredakesed tulid. 

ega siin muud kuntsi pole, kui rullida üks tavaline hele liivataigen – selle ma ostsin poest, seekord, ja teine – piparkoogitaigen – õhukeseks, panna üksteise peale, ja kokku rullida. et asi kindel oleks, siis on hea asetada torud pooleks tunniks külmkappi. pärast pole muud kui ahi sooja panna, rullist u 3 mm paksused rattad lõigata & kuldpruuniks küpsetada. enjoy!