Ameerika moodi pannkoogid
http://davahtaresidence.blogspot.com/2014/06/pannkoogid-ameerikanigella-moodi.html
selliste korralike, ilusate, pontsakate pannkookide nõksu mul varem käes ei olnud. nüüd on. tervitagem siinkohal Nigellat!
- 250 grammi jahu
- 1 tl küpsetuspulbrit
- soola ja suhkrut enamvähem võrdses koguses
- 2 muna
- 30 gr sulatet võid
- 300 ml piima
sulata või. pane jahu ja muud puisteained kaussi, löö sisse munad, hakka segama, lisa piim ja sulatet või. sama võib teha ka miseriga või blenderis. aja pann kuumaks ja küpseta koogid valmis, läheb suhteliselt kiiresti. eriti head on vahtrasiirupiga, nagu ‘meerikas ikka. no hädapärast ajab asja ära ka metsmaasikamoos