Jäine karamellikook
http://www.kokkama.ee/2014/08/jaine-karamellikook.html
Oehhh…. see kook läks küll laualt nagu niuhti. Vahel ju lihtsalt on nii, et miski tuleb nii hea välja, et muudkui võtad tükikese ja siis veel tükikese ja siis veel tükikese. Pakud teistele ning nendega on täpselt sama lugu… Aga ma ütlen põhjuse miks see nii kook hea on! Seetõttu, et enne söömist seisis see paar tunnikest sügavkülmas. Süües oli kook jahutavalt kreemine ja täidlane, retseptis kasutatud toorjuustukreemil lasus ka oma oluline roll. Kook oli peale lühikest sügavkülmutamist meeldivalt tahenenud, mitte ebameeldivalt läbi külmunud.
PS! Selle koogi valmistamiseks on vaja varuda vaid 6 komponenti:)
Põhi:
- 180 g Digestive küpsiseid
- 50 g võid, sulatatud
Kate:
- 600 g toorjuustukreemi karamelliga, toasooja
- 3 muna
- 100 g Kreeka jogurtit
- 2 pirni
Purusta küpsised peeneks ning sega kokku sulatatud võiga. Suru segu võiga määritud ümmarguse vormi põhjale (22cm). Koori ja viiluta pirnid ning laota põhjale. Vahusta toorjuustukreem munadega, lisa segades juurde Kreeka jogurt ning vala segu vormi. Küpseta 175 kraadi juures 40-50 minutit. Lase jahtuda, seejärel aseta kook serveerimiseni sügavkülma.
