kana-läätsesupp ehk "oh mind lolli"
pealkirjas on kõik öeldud. ma ruisin seda retsepti nii kaua üles-alla kui NYT Cooking ta tasuliseks pani – no mis see 8.99 kuus ikka on, aga ma pooli asju ei saanud ikka kasutada, ja vaba momenti ka ei olnud… aga mul oli see põmtslt (uus sõna, hakkame aga kasutama!) meeles.
kolm spl õli
2 suurt sibulat, tükeldet
500 gr ilma nahata tükeldet kanakintsusid
1 tl kurkumit
400 ml loputatud läätsesid
soola ja pipart
(kreeka) jogurtit
u pool l vett (võib rohkem ka panna)
originaalretsept nägi ka ette hulga rohelist kraami (tilli, peterselli, münti ja sidrunit), aga seda mul teatavatel põhjustel ei olnud
prae sibulatükid klaasjaks. tükelda kana ja lisa potti, vaata, et põhja ei kõrbeks. lisa loputet läätsed, kurkum, sool, pipar ja vesi. keeda umbes pool tundi, kui läätsed n-ö “on lahti löönud”. kui kasutad kreeka jogurtit, siis vedelda rohkem kui mina seda tegin. lase hr Abikaasal poja pilgu all pott laua peale tuua, pildista kiirelt, ja anna korraldus sööma hakata. hoolimata maitsmisest, mis ma ise köögis tegin, jäi alles ainult see “esimese” karbi täis…
