Peedisalat
http://davahtaresidence.blogspot.com/2015/01/peedisalat.html
selle retsepti ma “panin maha” selle cateringi pealt, kes meile tööle süüa toob. majonees on minu idee, aga võib panna ka koort või jogurtit, mul on midagi oluliselt selle vastu, et niisama keedetud peeti süüa. aga oluline on siinkohal koriander!!!
2 keskmist peeti, tükeldatuna või riivituna
soola
1 tl koriandriseemneid, kergelt uhmris purustatuna
tükelda peet ja purusta koriander. lisa majonees. või õli. või jogurt. või ära lisa midagi, ainult soola. kenasse talvisesse pimedasse aega sobib just nagu rusikas silmaauku see psühhedeeliline ja natuke udune pilt. aga varsti läheb valgemaks, päriselt ka.