Pullimunad
need ma ostsin ka ükskord spontaanselt, aga varem kui aastavahetusel ei tulnud head juhust neid prepareerida. Õnneks on Liivimaa Lihaveise kodukal kenasti juhised olemas. Ühesõnaga – keeda mune paar minutit, siis pane külma vette. Sega kokku marinaad – mina panin meesinepit, natuke sidrunimahla, Worcesteri kastet ja soola-pipart. Järgmise lause valjusti lugemise ajal saatke mehed teise tuppa – viiluta munad 2 cm paksusteks tükkideks, ja pane paariks tunniks marinaadi. Aja pann kuumaks, nõruta kergelt ja prae paar minutit kummaltki poolt. Mina minetasin valvsuse, nii mustaks ei ole tingimata vajalik neid lasta. Ütleme nii, et nii maitse ja tekstuur olid huvitavad, maksalaaded. Täna kohe poodi uute järgi ei läheks, aga kui elus ette tuleks, siis võiks uuesti mõne võtta küll.
