Rabarberimuffinid
http://davahtaresidence.blogspot.com/2015/05/jarjekordsed-parimad-rabarberimuffinid.html
ikka iga natukese aja pärast tulevad uued ja paremad. aga need olid tõesti head. originaal siit, aga ma nats muutsin. ja jätsin selle “igati üle hinnatud” kaneeli välja;)
rabarberimuffinid
5 dl jahu
1.5 dl suhkrut
3 tl küpsetuspulbrit
pool tl soola
2 dl hapukoort
u 100 gr võid, sulatatuna ja jahutatuna
2 muna
tükeldet rabarberit
paar tl kardemoni
sulata või. Pane ühte kaussi jahu, suhkur, küpsetuspulber ja sool, sega kergelt läbi. Teises kausis sega omavahel munad, hapukoor ja sulatet või. Tükelda rabarber. Pane rabarberitükid sinna kaussi, kus on jahu, sega läbi, siis lisa vedelik kausist nr 2. Sega, et saaks paras, ole mõõdukas (nagu elus kõikide asjadega). Taigen jääb üsna paks. Jaga see 12 muffinivormi vahel. Sipsuta peale pisut pärlsuhkrut. Küpseta 180 kraadil u 20 minutit kuniks valmis.
