Apelsini ja jõhvika kook
350 gr jahvatet mandleid
350 gr suhkrut
3 tl kaneeli
3 tl küpsetuspulbrit
8 muna
3.5 dl õli
2 apelsini peene riiviga riivitud koor ja väljapigistatud mahl
300 gr jõhvikaid
3 tk nelki
kuumuta ahi 180 kraadile. pane kaussi mandlijahu, 300 grammi suhkrut, 2 tl kaneeli ja 3 tl küpsetuspulbrit, moodusta keskele auk. sega siss kergelt lahti klopitud munad ja õli. sega läbi ja lisa jõhvikad (mina panin toored, ja ei juhtunud ka midagi). vooderda kindluse mõttes ümmargune vorm küpsetuspaberiga, vala tainas sinna sisse, ja pane ahju. küpseta tund kuni tund ja veerand. samal ajal aja keema apelsinist välja pigistet mahl koos ülejäänud suhkru, teelusikatäie kaneeli ja kolme nelgiga, lase keema, ja keeda kolm minutit. võta kook ahjust, torgi paari kohta augud sisse ja vala sinna siirup. lase võimalusel üleöö seista. kaunista tuhksuhkru ja mõnede jõhvikatega veel.
head uut aastat!;)
