Muuseum üheks päevaks – kutse ;)
http://n2ljarotid.blogspot.com/2011/09/muuseum-uheks-paevaks-kutse.html
Sel pühapäeval saavad Eesti Rahva Muuseumi Raadi mõisapargis ühe pop-up muuseumi raames kokku kõiksugu kogujad ja kollektsioneerijad – nende seas ka maitsete kogujad ehk toidublogijad ;)
Tartu toidublogijatest astuvad üles ja pakuvad head-paremat lisaks minule ka Ülle, Kaare, Liisi, Liilia, Jaanika ja Signe ning Sille.
Kohtumiseni juba pühapäeval!
