Magusad mandlid
http://siljafoodparis.blogspot.com/2012/01/magusad-mandlid.html
Pärast magusate pähklite retsepti postitamist küsis minult paar inimest, miks maisitärklis retseptis vajalik on. Maisitärklis on vajalik, sest annab koos munavalgega pähklitele ilusa ühtlase krõbeda pealispinna, samuti ei ole pähklid kleepuvad ega jää küpsetuspaberile kinni. Proovisin teha ka ainult munavalgega (kasutasin Margoti poolt mulle saadetud retsepti, aga veits muudetud tegevuskäiguga) ja tulemus ei ole päris nii ühtlane kui maisitärklisega, aga loomulikult on samuti igati hea:) Seega panen ainult munavalgega tehtud mandlite retsepti siia juhuks, kui keegi tahab ilma maisitärkliseta varianti:)
300 g mandleid
1 dl suhkrut
1 tl kaneeli
0,25 tl ingveripulbrit
näpuotsatäis hästi peenelt riivitud muskaatpähklit
0,5 tl soola
1 munavalge
1,5 spl vett
Vispelda munavalge suhkru, maitseainete, vee ja soolaga kergelt vahtu. Lisa mandlid ja sega ühtlaselt nii, et need oleks ühtlaselt kaetud. Tõsta mandlid küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile ja küpseta neid ahjus 150 kraadi juures u 30 min, kuni on pealt krõbedad ja kergelt pruunistunud. Sega mandleid paar korda küpsemise ajal, et need ühtlaselt küpseks. Lase jahtuda.
