pruuni juustu kook

miskis meeltesegadusehoos ostsin ma pruuni juustu. noh, selle kuulsa norra brunosti laadse (see minu konkreetne oli vist lehmapiimakas). aga võib-olla ma mõtlesin kohe, et teeks kooki. no kes seda enam mäletab. ühesõnaga. ma tegin juustukoogi. mis minu arvates sai täitsa hea. ja midagi võiks täitsa kunagi veel teha. pluss on ka see, et seda palju ei taha;) saab kohe hea ja rammus, ja maitsest on kah.


pruuni juustu kook


põhi
u 10 digestiivküpsist
u 60 gr (oli kolmandik 185 grammisest pakist, liigses kaalumises ei maksa mind kunagi süüdistada;)

kate
250 gr pruuni juustu (bronost vms)
400 gr maitsestamata toorjuustu (nt “Farmi”)
200 gr hapukoort
2 muna
3 spl pruuni suhkrut
2 spl tavalist suhkrut


vahele: “sügavkülm tühjaks” programmi raames hapusid marju. mustikad ja punased sõstrad andsid väga hea kombiina.


purusta küpsised, sega sulatet võiga, suru lahtikäiva vormi põhja. võta sügavkülmast marjad, pane sinna peale. hoia pruun juust koogi tegemiseni külmas. võta nüüd välja. riivi. see on natuke tüütu, aga kui ma otsisin retsepte, millest juhinduda, siis kõik käskisid sulatada. ma igaks juhuks ei sulatanud. ühesõnaga, riivi juust. lisa munad. lisa toorjuust ja hapukoor. alguses tundub, et mass on liiga paks, aga peale mõningast segamist on see täitsa valatav. vala marjadele ja küpseta 180 kraadil u 45-minutit kuni tund. las olla keskelt kergelt võdisev. keera tuli maha ja jäta kook veel tunniks ahju. lase täielikult jahtuda. süüa oleks hea järgmisel päeval. ma arvan, et ma sain maha esimese juustukoogiga, mis tõesti oli kreemjas. ja karamelline. ja magus. ja hapude marjadega. päris hea. söö või ise;)