Valge šokolaadi tükkidega brownie
http://vispel.blogspot.com/2012/04/valge-sokolaadi-tukkidega-brownie.html
Ei tea kas viimasel aja suurenenud magusaisus on süüdi kevadväsimus või uuesti maha sadanud lumi või jumal teab mis, aga viimasel ajal valmistan kodus ainult kooke-saiu-küpsiseid. Ja kui ise ei viitsi teha, siis ostan poest suure šokolaaditahvli või karbitäie küpsiseid ja söön need tee kõrvale ära.
Üks magusa ampsu retsept jäi silma Silja blogist Jagatud Rõõm (jälle:). No ei saa ju jätta järele proovimata, kui midagi kirjeldadakse sõnadega “kõige parem üldse”.
Tegu on kahe šokolaadi browniega, mille rammususest töökaaslased küll veidi šokeeritud olid, kuid ohtralt šokolaadi ja võid, pähkleid ja mune teebki ju ühest keskpärasest browniest suurepärase!
