kohupiimapannkoogid

teagi, kas ma olen kohupiimapannkooke ennem teinud või ei, aga eelmisel vahetusel tegime. said päris head.


kohupiimapannkoogid

  • 200 gr kohupiima
  • 3 muna
  • 2 dl jahu (või tsibake rohkem, et moodustuks hapukoore ja rõõsa koore konsistentsi vahepealse konsistentsiga taigen)
  • u pool kuni üks dl piima
  • 1 tl küpsetuspulbrit
  • soola, suhkrut (minu kiiks on neid panna enamvähem võrdses koguses. so suhkrut mitte nii palju kui tavaliselt, las jääda pigem soolased)
  • tibake kardemoni
  • küpsetamiseks õli



klopi munad soola-suhkruga lahti, lisa kohupiim. sega jahusse küpsetuspulber ja kardemon, moodusta taigen. mina panen panni soojenema tavaliselt juba koogiteo alguses, siis on hea kuum võtta, kui asjaks läheb. küpseta lusikakoogid. söö moosiga. või ilma. meil süüakse vahel isegi sprottidega. nädalavahetus võib tulla!