kodujuustu-munavõie

kui ma Mari-Liisi blogis seda retsepti nägin, siis oli  mul kohe selge, et ma proovin (ka seda) retsepti järgi. eks mulle jäi pisut arusaamatuks see või kogus (sidusaine?), seega ma vähendasin seda.  

kodujuustu-munavõie

3 kõvaks keedetud muna (siin on parimad just värskelt keedetud ja veidi jahtunud munad)
50 gr toasooja võid
220 gr kodujuustu
hakitud murulauku või tilli
soola

Vajuta munad kahvliga peeneks. Lisa toasoe või ja kodujuust. Raputa hulka hakitud maitseroheline ja maitsesta üsna julgelt soolaga. Sega läbi. Hoia külmkapis, aga enne söömist võiks lasta 15 min lasta toatemperatuuril olla, siis on paremini määritav.