Oasalat ciabattaga
http://silgudritta.wordpress.com/2012/05/24/oasalat-ciabattaga/
Vaja läheb:
- 150 g ciabattat
- 400 g punaseid ube (konserv)
- 200 g tomateid
- punast sibulat
- basiilikulehti
Kaste:
- Inglise sinepit
- sidrunimahla
- oliiviõli
- soola
- pipart
Rebi ciabatta väiksemateks tükkideks. Rösti ahjus, kuni sai on kuldpruun. Pese ja nõruta oad. Lõika tomatid ja sibulad meelepärasteks tükkideks. Rebi basiilik väiksemaks. Sega kõik ained kokku. Kastmeks sega kokku sinep, sidrunimahl, oliiviõli, sool ja pipar. Vala kaste salatile ja sega õrnalt läbi.
![]()
