Kodujuustuvõileib keedumuna ja praesibulaga
http://kokkama.blogspot.com/2012/06/kodujuustuvoileib-keedumuna-ja.html
Eilne hommikusöök. …. et siis mida süüa pühapäevahommikul, kui kuskile kiiret ei ole ning kui aega veidike pikemalt toitu nautida? Selline võileib peaks kindlasti iga võileivasõbra retseptivihikusse salamisi kuuluma. See on hommikusöök, õhukese leivaviilu peale on kuhjatud kõike hääd ja parajalt meeldivas koguses.
Alati saab miski retsept alguse millestki. Tundub, et minu viimase aja toituretseptide inspiratsiooniallikaks on kindlasti kuldkollased talumunad (võtkem kasvõi näitena rabarberi-maisimannakook või kodujuustu-kilusalat) mis lõpptulemusena iga toidu suurepäraseks viimistlevad – nendele lihtsalt ei ole võrdväärset vastast. Maitselt tekstuurilt ja värvuselt hoopis miskit muud kui poeriilulitel müüdavad. Munade keetmine, et sellest ka koor korralikult eralduks, mul väga hästi alati ei õnnestu. Üks asi on aga kindel, keedan neid harjumuspäraselt 7 minutit – nii on munarebu just täpselt parajalt vedel. Mitte toores ega ka mitte täielikult läbi keedetud – sobivalt paras, et see võileivale pannes veidike alla voolab ning kogu võileivale kastme moodustub. Mmmmõnus!!
