Vürtsikam tomatipiirak

Emm, ma ei oska nagu midagi muud öelda kui et olen kuidagi ajast ees vist. Sest tegelikult pole ju tomatihooaeg veel. Eestis. Või noh, kui nii võtta siis Intsu talus ikka juba kuskil aprillist saati on.

Retsepti leiate siit. Ja öelda võin nii palju, et esmane tagasiside oli ülipositiivne. Ja homne postitud on täiesti hooajaline. Rabarberist nimelt.