Astelpajujäätis

See retsept sobib nii jäätisemasinale kui neile kes masinat ei kasuta.  Kogused on käepärased ehk midagi ei jätnud topsi- karbi põhja. Hoiatada võiks vaid selle eest, et palju korraga süüa ei suuda ja kalorite arvestajatel ei tasu edasi lugemisega minna .. :)
Kõik koostisosad olid külmkapi temperatuuril
  • 400 ml vahukoort
  • 400 ml magusat kondenspiima
  • u 200 ml astelpajupüreed
 Segasin kõik omavahel ja panin jäätisemasinasse. Tõstsin masinast karpi ja sügavkülmikusse ning serveerisin u 3 tunni möödudes.