Astelpajujäätis
http://kiilikesetoidulaud.blogspot.com/2012/07/astelpajujaatis.html
See retsept sobib nii jäätisemasinale kui neile kes masinat ei kasuta. Kogused on käepärased ehk midagi ei jätnud topsi- karbi põhja. Hoiatada võiks vaid selle eest, et palju korraga süüa ei suuda ja kalorite arvestajatel ei tasu edasi lugemisega minna .. :)
Kõik koostisosad olid külmkapi temperatuuril
- 400 ml vahukoort
- 400 ml magusat kondenspiima
- u 200 ml astelpajupüreed
Segasin kõik omavahel ja panin jäätisemasinasse. Tõstsin masinast karpi ja sügavkülmikusse ning serveerisin u 3 tunni möödudes.