Lihtne mustikakook
http://kiilikesetoidulaud.blogspot.com/2012/08/lihtne-mustikakook.html
Selleaastane esimene mustikate korjamine on juba ununenud kuid koogini pole kuni tänaseni jõudnud – see viga on nüüd parandatud.
Tegin ülimalt lihtsa ja argiõhtuse koogi .. kui seda vaid õhtuni jaguks (2/3 sai otsa esimese 15 minutiga mis kook ahjust väljas olla sai).
Tegin ülimalt lihtsa ja argiõhtuse koogi .. kui seda vaid õhtuni jaguks (2/3 sai otsa esimese 15 minutiga mis kook ahjust väljas olla sai).
Vaja oli :
- 1 pakk Vilma juubelitordi pulbrit
- 1 dl jahu
- 200 ml vett
- u 3-4 spl õli1,5 klaasi mustikaid e 300 ml
Jahud omavahel segada, lisada vedelikud ja ühtlaseks segada. Valada parajalt paks tainas küpsetuspaberiga vooderdatud vormi ja puistata peale mustikad, lisaks u 1 spl suhkrut. Küpsetada 200 kraadises ahjus u 30-40 minutit(sõltub vormist ja ahjust)

