Suupistepirukas ricottast

Ma ei oskagi seda suupistet kuidagi nimetada, see nagu on pirukas aga nagu ei ole ka. Ühesõnaga selle suupiste valmistas meile ükskord ämm. Minule maitses see niivõrd, et otsutasin seda ka ise teha. Muidugi sel päeval kui olin seda tegemas ei võtnud ämm telefoni vastu ning seetõttu said komponentide kogused pirukasse umbkaudsed. Maitses ikkagi hästi. Minule maitses paremini soojalt ning järgmisel päeval suskasin külma piruka hetkeks uuesti ahju ning oli taas hea kõhutäis valmis. Kes soovib võib pirukasse lisada ka suitsusinki või muud meelepärast.
snäks
Vajad (suure ahjuplaadi jagu piruka jaoks):

2 pakki (500g) Otto ricotta kohupiima

30g Eesti võid
3 muna
1,25 dl jahu
1/2tl soola
200g riivjuustu
1 paprika
peale:
100g riivjuustu
Sulata või. Haki paprika. Sega kõik komponendid kokku ning vala küpsetuspaberiga vooderdatud ahjuplaadile või pirukavormi ning küpseta 200C-ni eelkuumutatud ahjus 30 minutit. Maitseb paremini soojalt, kuid ka jahtunult sobib veini või kohvi kõrvale ampsata.