haugiburks

jälle instast maha vehitud. see ei vaja vist tutvustamist – Vigride haugikotlett. Ma olin esialgu skeptiline, aga oh boy, I was wrong! See oli üks pehmemaid kotlette, mida ma söönud olen! Ja suuremaid ka. Tasub tõesti Tallinast seda sõitu ette võtta! Kiidame heaks. nb! on vaja mainida, et see just leiva peale pannakse, muidu antakse see saiaga!