Jäätisekokteil
http://davahtaresidence.blogspot.com/2013/06/jaatisekokteil.html
ilmselt on toormoosi kasutamine jäätisekokteilis nii vana mõte, et kanad hakkavad ka naerma, aga siiski… suvi. jäätis. ploomimahl. ja viimased sügavasse jäänud maasika toormoosid, sest uued koputavad juba uksele…;)
- u liitri kokteili jaoks
- 0.3 kg plombiiri
- samasugune kogus pisut sulanud maasika toormoosi
- u 5 – 6 dl ploomimahla
pane kõik vähe kõrgemasse anumasse/blenderisse ja mikserda läbi. naudi!