Kammkarbi carpaccio sidrunheinaga
http://davahtaresidence.blogspot.com/2013/04/kammkarbi-carpaccio-varske-sidrunheinaga.html
kõlab nagu homaarid valge veini kastmes?;) tegelikult ei ole ju võimalik normaalseks jääda, kui on näha värskeid kammkarpe ja värsket sidrunheina? ja veel raskem on normaalseks jääda siis, kui panna need 2 asja kokku…
- viiluta kammkarbid võimalikult õhukeseks
- haki sidrunhein
- laota kammkarbi viilud taldrikule
- maitsesta soola-pipraga
- sipsuta peale oliivõli
- ja hakitud sidrunhein
serveeri…