Karamellimaitselised rabarberimuffinid
http://davahtaresidence.blogspot.com/2013/06/rabarberimuffinid-need.html
kalakohvikusse oli midagi magusat ka vaja. mõeldud – tehtud, alles see rabarber ju tuli;)
- 4 dl fariinsuhkrut
- 0.75 dl õli
- 2 muna
- 2 tl vanillisuhkrut
- 2.5 dl pett või keefirit
- 200 gr tükeldet rabarbareid
- 6 dl jahu
- 1 tl küpsetuspulbrit
- 1 tl soodat
klopi munad suhkruga lahti, lisa õli ja vanillsuhkur, hiljem keefir. pane jahu samasse kaussi, kuid sega sellesse sool, küpsetuspulber ja sooda. siis lisa rabarberitükid & moodusta taigen. tõsta taigen muffinipanni pesadesse, peale raputa pärlsuhkrut ja kaneeli. küpseta 200 kraadil u 20 minutit, kuniks tikk puhtana välja tuleb.