Kartuligratään karulauguga

fatseebok ka tuletab meelde, nii siis minagi. ikkagi juubel, 5 aasta möödas esialgsest postitusest;) originaal siin, tegime Pliidiliisudega uuesti, pisemates vormides. sai sama hea kui varemgi

vormile sobiv hulk kartuleid viilutada õhukeseks (kas juurikakoorija või mandoliiniga). Pigista viilud kuivaks, pane vormi, pane kihi kartuli vahele lisaks kiht karulauku. peale tiba soola ja pipart, siis rõõsk koor (kõige parem saab 35% koorega, aga ka 10% halvematel (tervislikumatel;) päevadel ajab asja ära). Pane vorm ahju, küpseta 200 kraadil kuniks pealt kuldpruun ja seest pehme.