Kevadine Stockholm
Stockholmis ON juba kevad – õitsevad lumikellukesed ja rõõmsad värviliste tennistega rootslased ei lase selles üldse kaheldagi. Vahel kohe juhtub nii, et täiesti sobival momendil teevad kallid sõbrad ettepaneku laeva hüpata ja väljamaale sõita. Ei saa öelda, et see kruiisipaketti kuuluv mõnetunnine linnaluba just piisav oleks, kuid kui hea tuju ja meeldiv seltskond kaasas, siis piisab argise rutiini peletamiseks sellestki.
Tagasiteel “nautisime” kaasreisijate karaokeesitust ja rootsikeelsetest Bondi-filmi subtiitritest tuletasime sõna “seksmiljonär”, mis tekitab ilmselt rohkem küsimusi ja elevust kui igavad “kuus miljonit”, mida see tegelikult tähendama peaks. Akna taga triivisid võimsad jääpangad ja kodu jõudis üha lähemale. Õnneks sai ikka pisut kevadet ikka Stockholmist kaasa võetud!



