Kiire rabarberikook

kui rabarbereid on juba mõnda aega olnud, siis tahaks ju uut, aga head tahaks ka. seesinane oli, nii uus kui hea. idee sain siit, väheke kohandasin  ka. kui ma mööda neid retsepte tuulasin, siis tundus nii imelik, et mõni inimene alles vanast peast seda haput vart esimest korda proovis. ilmselt siis elab vales kliimavöötmes, või on muidu ajast maha jäänud;) (see on nali muidugi). aga kõik kes proovisid, need ka vaimustusid, niiet lõpp hea, kõik hea.

  • 3 muna
  • 1.5 dl suhkrut
  • 100 gr võid, sulatet
  • 2 dl keefiri või petti
  • 3.5 dl jahu
  • 2 tl küpsetuspulbrit
  • näpuotsatäis soola
  • 1 tl vanilliekstrakti
  • rabarberit, u 5-6 vart, hakituna
  • pärlsuhkrut, kaunistamiseks

vahusta munad suhkruga, lisa sulatet või, vanill ja keefir. lisa jahu, küpsetuspulber ja sool, sega läbi. võita vorm, vala taigen sisse.