Kirglikku aasta algust karrikanaga
Kokkuvõtetega on aga nii, et eakatel (hii!) ei lase ju mäluprobleemid joont alla tõmmata, sest ei meenu suurt midagi ja tuleviku ülesanded me ka mugavalt unustame. Olen paljut, aga selgub, et siiski liiga vähe kirja pannud. Kokkuvõtet teha, nii te ma ka ise uskuma jääks, keeruline. Näiteks- mind kõige enam mõjutanud sündmus või õppetund, uus kasvatamist väärt taim, kõige suurem reisi- või restoranielamus, parim app, parim loetud raamat või nähtud film aastal 2011. Kõik on pisut kaootiline olnud ja seda saab kindlasti aastal 2012 süsteemsemaks ja paremaks muuta. Retseptide tarvis on ju mul nüüd blogi. Ja üks parimatest juhtumistest aastal 2011 ongi, tänu blogindusele, absoluutselt kindlasti- kulinaarsete mõttekaaslaste leidmine. Isikupärane ja head meeleolu hindav rahvas. Neid vaadates võib küll öelda Anjum Anandi sõnadega: kahtlemata mõjutab toit meie välimust ja eluenergiat. Lisaks on toiduaelamuste ja tarkuste jagamises midagi väga isiklikku ja ilusat.
Head vaimset ja füüsilist tervist! Kirglikku aastat!
Retsept: Oma Maitse november 2010
