Kodujuustuga smuuti
http://aniitram.blogspot.com/2011/10/kodujuustuga-smuuti.html
Täna paistab väljas päike ja rõõmustab kõiki oma kohalolekuga. Õues on soe, justkui suvi veel kestaks. :) Alljärgnev smuuti on samuti rõõmustavalt roosa ja ja omab suve meenutavat vaarikamaitset.
Kogus: kahele
- 2 dl vaarikaid (võivad olla külmutatud)
- 2 dl õunamahla
- 4 sl kodujuustu
- 1 tl mett
Pane kõik asjad kõrgesse kaussi ja mikserda saumikseri abil ühtlaseks. Serveeri kohe (kui kasutad värskeid vaarikaid, siis võid klaasidesse mõned jääkuubikud panna- smuuti on hea külmalt).
