Kohupiima-kakaokondenspiima kook

Kuni eilseni ei olnud ma kunagi maitsnud kondenspiima kakaoga. Erilist maitseelamust ei saanud, mistõttu lusikaga salaja pea külmkapis ma seda ei limpsiks. Seetõttu pistsin ta hoopis koogi sisse ja sinna sobis ta küll.     Maitseb nagu kakao-kohupiim.
Vaja läheb:
  • 180 tumedaid ja 180 g heledaid küpsiseid
  • 140 g võid
  • 600 g kohupiima
  • 300 g kondenspiima kakao ja suhkruga
  • 3 muna
  • 100 g hapukoort
  • 1-2 spl suhkrut
Tee nii:
Purusta tumedad küpsised peeneks puruks ning heledad nii, et jääks ka natukene suuremaid tükikesi. Sulata või ja sega küpsisepuruga. Suru segu vormi põhja ja äärtele. Aseta külma. Klopi munad kergelt vahule. Sega juurde kohupiim ja kondenspiim ning vala segu küpsisepõhjale. Küpseta 170-175 kraadi juures ca 40 minutit kuni kook on tahe ja liigselt ei võbise (katsu valmidust ka puust tikuga). Jahtunud koogil lase seista üleöö külmas.
Kogus: 24 cm läbimõõduga vorm. 10-12 tk.