Kohvi-toorjuustukook
http://silgudritta.wordpress.com/2013/02/03/kohvi-toorjuustukook/
Vaja läheb:
Kohvibiskviit:
- 50 g sulatatud võid
- 0,5 dl espressot või hästi kanget kohvi
- 4 muna
- 2 dl suhkrut
- 2 dl nisujahu
Kohupiima-toorjuustukreem:
- 200 g maitsestamata toorjuustu
- 400 g kohupiimapastat
- 2 dl tuhksuhkrut
- 0,5 dl espressot või hästi kanget kohvi
- kaunistuseks šokolaadi
Sulata või ja lase jahtuda. Sega kohviga. Vahusta munad suhkruga kohevaks vahuks. Sõelu jahu munavahu hulka vaheldumisi kohvi-võiseguga.
Vooderda 24 cm läbimõõduga lahtikäiva koogivormi põhi ja servad küpsetuspaberiga, kalla tainas vormi. Küpseta 175-kraadises ahjus 35 minutit. Lase täielikult jahtuda, siis lõika kaheks kihiks.
Kreemi jaoks sega omavahel toorjuust, kohupiim ja tuhksuhkur. Lisa kohv ja sega ühtlaseks. Määri toorjuustu-kohupiimakreem koogikihtide vahele ja peale. Kaunista tükeldatud šokolaadiga.
Allikas: naminami.ee

