Magustoit besee ja rabarberikreemiga
http://siljafoodparis.blogspot.com/2012/06/magustoit-besee-ja-rabarberikreemiga.html
Ma armastan igasuguseid curd’e väga ja rabarberist tehtu ei ole siin mingi erand:) Neid siidiseid hapukaid kreeme on jube hea lihtsalt niisama süüa v pavlovate peale panna, aga seekord tegin ühest portsust rabarberikreemist/curd’ist ka ühe mõnusa magustoidu kohupiima ja beseega. Meile meeldis!:) Ja kuna ma rabarberimahla eile juurde tegin, siis läheb juba täna jälle kordamisele;-)
Magustoidu jaoks on vaja rabarberivõiet v küpsetatud rabarberit
Lisandiks (soovi korral):
- röstitud mandlilaaste
- hakitud pähkleid v mandleid
- maasikaid, vaarikaid
- münti
Murenda beseed kaussi ja sega kohupiimapastaga. Jaga segu nelja kausi v pokaali vahel, tõsta igasse kaussi mõned supilusikatäied rabarberi-curd’i ja naudi koos meelepäraste lisanditega. Ülejäänud beseesid võib peale pudistada ja niisama krõbistada v hoida järgmise magustoidu portsu jaoks;-)

