Mahlajäätis marjade ja puuviljadega
http://www.sentjurinfoodproduction.ee/2013/07/mahlajaatis-marjade-ja-puuviljadega.html
Retseptiks seda nüüd küll nimetada ei saa, aga hea idee, kuidas end kuumal suvepäeval jahutada. Kargelt külm ja suviselt vitamiinirikas ning peaaegu kalorivaene jahutus. Mina viskasin vormide põhja vaarikaid, mustikaid,maasikaid ja kiivit. Peale valasin sidrunimahla. Mahlajäätised tulid mõnusalt hapukad. Proovi järele!
Vaja läheb:
- Meelepäraseid marju ja puuvilju
- Meelepärast mahla
1. Haki puuviljad ja marjad väikesteks tükkideks ning aseta jäätisevormide põhja.
2. Vala mahl peale ning aseta 5 h sügavkülma.
3. Enne serveerimist lase vormid kuuma vee alt läbi, et jäätis paremini vormist välja tuleks!