Mee-kaneeli pähklid
http://siljafoodparis.blogspot.com/2012/01/mee-kaneeli-pahklid.html
Ühed hästi head magusad pähklid väikese soolase nüansiga :)
- 200 g erinevaid pähkleid (India, pistaatsia-, sarapuu- jm pähkleid) ja/või mandleid
- 1 spl pehmet heledat pruuni suhkrut
- 1 spl võid
- 0,5 spl kaneeli
- 1 spl vedelat mett
- Maldon soola
Pane pann keskmisele kuumusele ja kuumuta sellel pähkleid pidevalt segades u 3 minutit. Sega juurde või, suhkur, kaneel ja mesi. Kuumuta veel mõned minutit pidevalt segades kuni suhkur sulab ja karamelliseerub. Vala pähklid küpsetuspaberile ja jäta jahtuma. Pudista näppude vahel pähklitele natukene Maldon soola.
