Õhku täis sai

Ma töötan jätkuvalt läbi raamatut How to make bread. Klassikuid tsiteerides: “Küll on hieaa raaaamat”. Vähemalt mulle meeldib. Kuigi eks too sõtkumine ja passimine ja sõtkumine ja passimine jne ole veidi tüütu. Aga siiani on see igakord viinud eesmärgile. Seekord proovisin pitasid (lk 62) teha. Olen varem ka teinud ja peab ütlema, et tulemus on olnud selline khm… patuga pooleks. Et nagu kerkib üles, aga ikka kuidagi nii pooletoobilselt, täiuslikku tulemust pole varemalt saavutanud.

Selline lopergune ufo peakski tulema

Ja voila! Ongi seest tühi.

Täidiseks sobib väga hästi 6 tundi madalal temperatuuril haudunud lambaliha.