Pannileib
http://davahtaresidence.blogspot.com/2014/11/pannileib-mitte-lahetaguse-moodi.html
Ma kasutasin seda „vana head“ Aire retspti, aga panin natuke keedukartulit juurde. Tohtis nii teha küll, aga Aire ei lubanud öelda, et Lahetagusel nii tehakse;)
“mitte-lahetaguse” pannileib
u 300 gr rasvasemapoolset suitsuliha
2-3 sibulat, hakituna
u 5 dl piima
2 muna
u 5 keskmist keedetud kartulit, riivituna
nii palju jahu, et moodustuks hapukoorelaadne taigen
haki liha ja sibulad, lisa sinna muna, sega läbi, siis lisa piim, riivitud kartul ja jahu, kuniks segades moodustub hapukoor. Sega läbi, vala ahjuplaadile, jälgi, et singitükid ühtlaselt jaotuks, ja küpseta u 20 minutit. Sooja ja leigena on väga hea, järgmisel päeval pole ka paha, kui seda nii kauaks jätkub, aga on tiba kuiv.
