pirukafestival
http://davahtaresidence.blogspot.com/2023/07/pirukafestival.html
sai sealgi käidud, Pae pargi juures oli pirukafestval. no see oli täiesti seinast seina, aga päris tore. pool festivalist oli ette nähtud riietele (ülla-ülla), aga pool siiski toidule.
Sushi donut
T sai sushitasku paneeringus, kuna mulle küpsetet sushi eriti ei meeldi ja ülejäänud perele meeldib, siis nii oligi ;)
Ukraina köök
“sisseviskaja” naise tehtud vorstikesed. ei olnud sugugi mitte halvad, niipalju, kui neist mulle jätkus ;)
roheline bors
lihtsalt ilusad jänkud ;)
ja veel hetki. kena keik!








