pirukafestival

sai sealgi käidud, Pae pargi juures oli pirukafestval. no see oli täiesti seinast seina, aga päris tore. pool festivalist oli ette nähtud riietele (ülla-ülla), aga pool siiski toidule. 

Sushi donut

T sai sushitasku paneeringus, kuna mulle küpsetet sushi eriti ei meeldi ja ülejäänud perele meeldib, siis nii oligi ;)

Ukraina köök 
“sisseviskaja” naise tehtud vorstikesed. ei olnud sugugi mitte halvad, niipalju, kui neist mulle jätkus ;)

roheline bors

lihtsalt ilusad jänkud ;)

ja veel hetki. kena keik!