Rabarberimuffinid

ma olen selles suhtes parandamatu, et iga kord, kui ma neid esimesi häitsmeid näen, ostan ma nad ära. seekord tegin ma muffineid. kohe ise mõtlesin retsepti välja, nii orginaalne olin, kuigi dikteeris loomulikult see, mis külmkapis oli.


rabarberimuffinid


100 gr riivitud martsipani
50 gr riivitud võid
2 muna
3 vart rabarberit, tükeldet kujul
0.5 dl suhkrut
3.5 dl jahu
2 tl küpsetuspulbrit
0.5 tl vanilliekstrakti 


tükelda rabarber (või lase seda teha lapsel, näiteks). riivi martsipan ja või. lisa jahusse küpsetuspulber, sega sisse riivitud martsipan ja või (mõlemaid on mõistlik enne hoida külmkapis). teises kausis klopi suhkruga lahti munad, lisa vanilliekstrakt. sega sisse jahu, ja kõik, mis seal sees, ja rabarberitükid. pane vormidesse, võrdselt jagades saab sealt täpselt 12. küpseta 200 kraadil u 15-18 minutit, kuniks pealt kuldpruun. lase jahtuda leiguseni, siis on nad maitsvamad ja saab paremini kätte kah. enjoy!