Šokolaadine küpsisetort

ma arvan, et ma olen selle idee Namist saanud. aga ma ei tea, kust ma pähe võtsin, et banaan vahel on. ja küpsiste puhul ma teadsin ka raudselt, et need peavad shokolaadist olema. välja tuli siis sedasi. hea magus;)

  • olenevalt tordi suurusest, aga alla ühe paki küpsiste ilmselt ei saa. meil oli selline pisem, 1 pakk oli paras
  • 6 spl hapukoort
  • 1 banaan, viiludena
  • 100 gr shokolaadi
  • u 1 dl kondenspiima kakaoga
  • meelepäraseid kaunistusi
  • mahla küpsiste leotamiseks

kasta küpsised mahla sisse ja pane alusele, määri hapukoor peale ja laota sinna banaaniviilud. tee nii palju kihte, kuipalju jätkub küpsiseid. sulata vesivannil shokolaad, lisa kondenspiim, sega hoolega läbi, vala tordile. lase üleöö taheneda.