Stockholmis maitsereisil
Juuni alguses lendas kamp blogardeid Stockholmi maitse- ja huvireisile. Tassike ja Harilik Pliiats on juba täpsed sündmused ja räägitud jutud kirja pannud. Sätin siia mõned killud oma reisimälestustest.
Hõrgutav deli lett
….teab kuidas toit jääb pildil isuäratav
Jens Linder vist unustas midagi……
Õhtusöök Matbarenis
Lambavõileib
Peet ja maapirn
Värske mango Pakistanist ja mündisorbet
Tonka ubadega maitsestatud puding
Boliivia šokolaadist kook ja toffee jäätis
Rabarber
Noored peedid
Õhukesed viilud
Õhtusöök külalislahke Ami kodus Rootsi toidukirjutajate ja Eesti blogijate sõbrunemine.
Juttu jätkub
Perenaine
Rääbise mari
Rootsi šokolaadikook nr.1
Põgus pilk ja paar ampsu Taste of Swedenil
Veinibaar
Extremistidele
Nauding
Vihm lakkas, lõpuks ometi.





























































