Suitsupõsk
http://profatoitub.blogspot.com/2011/06/suitsuposk.html
Siinkohal on retseptiks seda vist palju nimetada, aga siiski.
Mine turule, vali korralikud tükid seapõske ja pane kaheks ööpäevaks soolvette.
Neli umbes 700 grammist tükki said ca 300 grammi soola. Peale soolamist seo liha kinni ja suitsuta neli tundi.
Temperatuuri ja ajaga liialdada ei maksa, põsk on suhteliselt õrn võrreldes tavalise lihaga. Sobib hästi leivale, herne-, värskekapsa- või oblikasupi põhjaks, omleti sisse jne. Veelkord tahaks rõhutada, et rupskeid ei ole mõtet karta, loom tuleb nahka panna ninast sabani. Muusikasoovituseks imekaunis lugu suvest.