Sulava sisuga šokolaadikook
See on jällegi üks kook, mida on hea värskete marjade v nendest tehtud toormoosi v marjakastmega süüa. Retsepti sain Jaanika ja Aivo käest, kellega koos seda u kuu aega tagasi ühel sünnipäeval küpsetasime. Minu osa piirdus küll tol korral paraku vaid šokolaadi ja või sulatamisega, aga ega siin eriliselt midagi muud teha ei olegi kui kõik asjad ainult kokku segada:) Igal juhul pole ma ammu näinud ühtegi kooki nii kiiresti laualt haihtuvat, kui see šokolaadikook. Tõenäoliselt oli muidugi oma osa ka sellel, et see oli ainus kook sel peol:D Ja ma ei olnud ainus, kes retsepti küsis – nägin isegi paari meest koogi tegemisõpetust oma peenetesse nutitelefonidesse toksimas, niiet see ütleb koogi kohta ikka nii mõndagi;-) Olen juba ise ka retsepti jagada jõudnud, aga edaspidi saab juba kõik huvilised blogisse suumata;-) Muide, koogi originaalnimi pidavat olema “Louise’i vanaema (või oli see tädi?) sünnipäevakook” või midagi umbes sellist:D
Eriti hea on kook soojalt koos vaniljejäätise ja värskete marjadega, niiet praegusel marjaajal ideaalne kaaslane tassi piparmünditee juurde jahedatel suveõhtutel;-)
Vaja läheb:
- 200 g võid
- 200 g suhkrut
- 200 g nisujahu
- 200 g tumedat šokolaadi
- 4 muna
- paar spl alkoholi ja/või kanget kohvi (soovi korral)
