Taevalik jõuluselt karge jäätise-piparkoogi kokteil
http://taimetoit.ee/2011/12/12/taevalik-jouluselt-karge-jaatise-piparkoogi-kokteil/
Seda kokteili valmistasin juba mitu jõulu tagasi. Lihtsalt sündis peas selline idee ja teoks ma ta tegin. Tasus – nii jõulune ja rammus magustoit kui üldse olla saab! Kui on vallatum tuju, võib alkoholivaba glögi asendada hõõgveiniga:)
- 0,75l Ingmani Tofuline jäätist
- natuke alla poole liitri alkoholivaba glögi (mina kasutasin Põltsamaa) või hõõgveini
- piparkooke
Võta üks suurem plastikkauss. Lisa sinna jäätis, vala peale glögi ja umbes 5 purustatud piparkooki (mina purustasin kätega). Purusta saumiksriga ühtlaseks kokteiliks. Vala klaasi ning kaunista purustatud piparkoogiga. Serveeri kohe.
Filed under: Jõulutoidud, Magustoidud
![]()

