Tangusalat
http://davahtaresidence.blogspot.com/2014/03/tangusalat.html
ükskord oli puudu just üks salat. mõtteid oli palju, aga siis ma komponeerisin lõpuks ise. minu meelest ei saanud halb.
Tangusalat
- üks tassitäis lõuna-eesti tangu
- paar peotäit marineeritud seeni
- hakitud sibulat
- kirsstomateid
- seedermänni seemneid
Vinegretiks:
paar peotäit karulauku (hea on, kui on sügavkülmas, toores kärab ka)
2 spl mett
oliivõli
sidrunimahla
2 spl mett
oliivõli
sidrunimahla
loputa tangud külma veega läbi. pane keema, keeda pehmeks, kurna, loputa külma veega või lase jahtuda. Haki seened ja sibulad. Moodusta kaste – sagusegurda kõik vinegretiks vajalikud ained, timmi maitsed parajaks, et ei saaks liiga magus/hapu/vänge. Sega salat kokku ja lase enne serveerimist tunnike maitsestuda. ilmselt teeme veel.