Toorsuitsusingi-meloniröstikad
http://kokkama.blogspot.com/2012/03/toorsuitsusingi-melonirostikad.html
Ma olen juba paljudele lubanud oma rostbiifi retseptipostitusega “kapist välja” tulla. Enne seda, aga üks kiire võileivaretsept. Ei miskit uut, lihtsalt endale talletamiseks ja meeldetuletamiseks mõnusatest maitsekombinatsioonidest. Kiiksuga magusa-soolase kooslus toorsuitsusingist, melonist ja loomulikult rukolast – seda viimast tarbin liialdamata iga söögi alla ja peale. Proovige!
…pikka ruttu ei räägi, panen lihtsalt kirja ja asun rostbiifi postitust kirja panema:)